Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Bytomiu

• Do wakacji: 32 dni

Spotkanie "Szkoły dla Rodziców" Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Bytomiu

Serdecznie zapraszamy Rodziców na najbliższe spotkanie "Szkoły dla Rodziców", które odbędzie się 8 maja 2024 o godzinie 16:00 na platformie Microsoft Teams.

Temat spotkania: „Mowa to jeden z pięciu obszarów, na który ekrany mają negatywny wpływ - czyli  co multimedia robią z rozwojem mowy”.

Spotkanie prowadzą logopedzi Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Bytomiu Monika Cieślik, Małgorzata Hylińska.

Link do spotkania jest dostępny na stronie internetowej www.ppp.bytom.pl (w zakładce aktualności), facebooku poradnianym oraz poniżej:

W ramach spotkania odbędzie się wykład tematyczny, dyskusja, a po spotkaniu każdy zainteresowany uczestnik będzie miał możliwość indywidualnych konsultacji z prowadzącymi. Udział w spotkaniu „Szkoły dla Rodziców” jest bezpłatny, nie są wymagane wcześniejsze zgłoszenie.